Imperium Galactica 2

Imperium Galactica 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Imperium Galactica 2, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Imperium Galactica 2, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunu. Fiyatı ilk başta gözünüze yüksek gibi görünse de bir kere oyunu oynadığınızda verdiğiniz paraya değdiğini siz de anlayacaksınız diye düşünüyorum.

Imperium Galactica belki de hatırlayabileceğiniz gibi aslında doksanlı yılların popüler oyunlarından bir tanesi. Tekrar geliştirilen oyun artık Imperium Galactica 2 olarak mobil cihazlarımızda da oynanabiliyor.

Klasik bir strateji oyunu olan Imperium Galactica 2, bir imparatorluk kurma ve geliştirme oyunu olarak da tanımlanabilir. Oyunun en güzel yanlarından birisi ise hem retro tarzının korunmuş hem de günümüz teknolojisine uygun hale getirilmiş olması.

Oyunun görüntü kalitesi ve sunduğu canlı renkler ve grafikler ile çok daha oynanabilir bir hal aldığını görüyorsunuz. Oyunda amacınız ise geniş evreni keşfe çıkarak kendi imparatorluğunuzu kurup güçlendirmek.

Oyun gerçek zamanlı dediğimiz türde strateji yapısına sahip. Oynayabileceğiniz 3 farklı hikaye modu sunmasıyla birlikte, galaksiyi keşfe çıkarak geniş alanlarda dolaşabiliyor ve uzun süre sıkılmadan oynayabiliyorsunuz.

Oyunda diğer türleri kolonileştirme, size karşı çıkanları yok etme, hem uzay hem yer savaşları gibi özellikler de bulunuyor. Bununla birlikte ekonomi ve nüfus yönetimi de gerçekten derinlemesine tasarlanmış diyebilirim.

Oyunda kullanabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz pek çok gemi ve tank gibi araç da bulunuyor. Ayrıca bunları yükseltebiliyor, düşmanlarınızı gözetleyip onlardan ekipman çalabiliyorsunuz. Bu da rekabeti daha yüksek kılıyor.

Eğer siz de imparatorluk kurup geliştirdiğiniz strateji oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR