Inbox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  332

 • Üretici

  Google

Inbox by Gmail, Google tarafından Gmail kullanıcıları için geliştiren ve kalabalık e-posta sayfanız içerisinden sizin için önemli olanları tespit ederek okumanızı sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir iOS uygulamasıdır.

Inbox by Gmail, önemli e-postalarınızı önemsizler arasından sıyırarak sizlere sunan ve bu sayede hem iş hem de ev yaşantınızı kolaylaştıran bir Gmail uygulamasıdır. Google tarafından geliştirilen uygulamayı kullanmak isteyen iPhone ve iPad sahiplerinin ''[email protected]'' adresine e-posta göndererek davet istemeleri gerekmektedir.

Klasik gmail'e uygulamasına göre çok daha başarılı ve kullanımı kolay bir tasarıma sahip olan Inbox by Gmail, e-postalarınızı düzene sokarak işlerinizi çok daha rahat halletmenizi sağlayacak.

Özellikler:

 • Gruplar: Bu özellik sayesinde benzer olan tüm e-postalarınız aynı yerde gruplandırılmaktadır. Böylelikle benzer iletilerinize aynı anda çok daha rahat erişebilir ve dilerseniz hepsini tek bir seferde silebilirsiniz.
 • Önemli Kısımlar: Gelen iletilerinizin en önemli kısımlarını e-postalarınızı açmadan görüntüleyebiliyorsunuz. Örneğin arkadaşlarınızın gönderdiği fotoğrafları, yada aldığınız uçak biletine ilişkin uçuş bilgilerini e-posta açma derdi olmadan önemli kısımlar özelliği sayesinde görüntüleyebileceksiniz.
 • Hatırlatıcılar: E-posta servisi içerisine entegre edilen hatırlatma özelliği sayesinde daha sonra yapmanız gereken herhangi bir iş yada görüşme için hatırlatıcılar ekleyebilirsiniz.
 • Ertele: Hesabınızdaki e-postaları ve hatırlatıcıları daha sonra istediğiniz bir süreye erteleyerek onlarla ilgilenebilirsiniz.
 • Arama: E-postalar arasında gezinerek aradığınız bilgiyi bulma derdine Inbox by Gmail uygulaması ile artık son. Çünkü e-postalarınızda yer alan tüm gerekli bilgilere arama yaparak kolayca erişebiliyorsunuz.

Gmail hesabı ile çalışan uygulama Google Gmail ekibi tarafından geliştirilmiştir. Eğer Gmail hesabınız üzerinden yoğun bir e-posta alışverişiniz oluyorsa Inbox by Gmail uygulaması işlerinizi kolaylaştırarak size hem kolaylık hem de zaman tasarrufu sağlayacaktır.

Önemli Not: Uygulamayı kullanabilmeniz için ''[email protected]'' adreisne e-posta göndererek davet istemeniz gerekmektedir. Davet geldiği taktirde uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

YORUMLAR