Indestructible

Indestructible
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Indestructible araba oyunlarını farklı bir boyuta taşıyan bir oyundur

Indestructible alışılagelmiş araba oyunu örneklerinin oldukça dışına çıkan ve oyun severelre farklı ve eğlenceli bir tecrübe yaşatan bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarda ücretsiz olarak oynanabilen Indestructible'da farklı tipte arabaların çarpışmalarına tanık oluyoruz. 3 boyutlu araba savaşı oyunu olarak tanımlanabilecek oyunda rakip arabalarla yarışmak yerine aracımıza monte ettiğimiz silahlarla rakiplerimizi hurdaya çevirmeye çalışıyoruz.

Indestructible farklı oyun mantığını kaliteli grafiklerle birleştiriyor. Oyunun yüksek kalite grafikleri görsel olarak oldukça tatmin edici seviyede. Indestructible'nin oynanışında etkili olan bir diğer öğe ise oyunun detaylı fizik motoru. Oyunda arabaları çarpıştırabilmenin, rakiplerimizi devirebilmenin yanında çılgın akrobatik hareketler ve taklalar gerçekleştirebiliyoruz.

Indestructible'de aracımızı farklı silahlarla kuşatabilmemiz mümkün. Standart makinalı tüfeklerin haricinde roket atarlar, lazer silahları ve birçok yıkıcı silah emrimize sunuluyor. Oyunun arena tabanlı oyun yapısının haricinde Capture the Flag ve Recover the Charge gibi online oyun modları da oyunda yer almakta.