InDic

InDic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Temiz ve pratik arayüzü ile dikkat çeken bu uygulama ile en çok kullanılan diller arasındaki çevirilerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

InDic internet bağlantısına ihtiyaç duymayan ve birçok dil arasında tercüme yapabilen kapsamlı bir çeviri uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Fransızca, Danca, Korece, Japonca ve Çince kelimelerin çevirisini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tarihçe fonksyionuna sahip olan InDic'te yaptığınız tüm aramalara daha sonra tekrar göz atabilirsiniz. Otomatik düzeltme seçeneği sayesinde yanlış yazdığınız kelimeleri kendisi düzeltiyor ve kullanıcıya ek iş yükü getirmiyor. Uygulama, arama kısmına yazdığınız ilk birkaç harfe göre arama olasılığınız bulunan kelimeleri listeliyor ve buradan aradığınız kelimeyi seçmenize imkan sağlıyor.

Son derece basit ve sade görünen bir arayüze sahip olan InDic'te kelimelerin telaffuzlarına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu özelliği ile InDic'in özellikle sık sık seyahat edenlerin ve öğrencilerin kullanması gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR