Infinite Combo

Infinite Combo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Infinite Combo, rakiplerinizle dövüşerek onlara gücünüzü gösterebileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Dövüş oyunları arasından farklı karakterleriyle ön plana çıkan Infinite Combo, sizi büyük bir aksiyonun içerisine davet ediyor. iPhone ve iPad cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Infinite Combo, gelişmiş bir dövüş oyunudur.

Infinite Combo, onlarca farklı dövüşçü karaktere sahip ve oyunculara bu karakterler ile birlikte çılgınca eğlenme fırsatı sunuyor. Infinite Combo  oyununda her karakterin farklı bir özelliği bulunmakta. Bu özellikler sayesinde düşmanı hiç ummadığı anda yenebilirsiniz. Fakat dövüş sırasında karşı taraftaki karakterinde önemli özelliklerinin olduğunu unutmayın.

Oldukça güzel grafiklere ve gaza getiren muhteşem ses efektlerine sahip olan Infinite Combo, dövüş sırasında sizin dünya ile olan tüm bağlantılarınızı koparıyor. Sadece o an dövüşü kazanmak ve karakterinizi yükseltmek istiyor. Kazandığınız dövüşlerin kalitesine göre puan alıyor ve bu puanlarla birlikte başarı sıralamasına girebiliyorsunuz.

Infinite Combo oyununda ne kadar iyi dövüşürseniz o kadar güçlü oluyorsunuz. Rakiplerinizi yenebilmeniz için daha önce görülmemiş taktikler geliştirmeli ve karakterinizi güçlendirmelisiniz. Infinite Combo oyununu hemen şimdi indirin ve bol aksiyonlu dövüşlere başlayın. 

YORUMLAR