Inflation RPG 1.3.2 (ios)

Inflation RPG

Inflation RPG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Inflation RPG, rol yapma oyunları oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

Inflation RPG, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir RPG olarak öne çıkıyor. Son derece zorlayıcı ve eğlence dolu bir oyun olan Inflation RPG'de basit bir altyapıya yer verilmiş olmasına rağmen bağımlılık yaratan bir atmosfer var.

Oyundaki temel görevimiz mümkün olabildiğince fazla seviye atlamak. Bunu bir savaşta da yapabiliriz birkaç savaşta da. Fakat asıl önemli olan şey mümkün olduğu kadar az savaş yaparak çok seviye atlamak. Oyunda kocaman bir sahada dolaşıyor ve kendimize uygun rakipler arıyoruz. Rakiplerimizde olan savaşlarımızda kritik saldırılar, can alıcı vuruşlar ve stratejik hamleler yapabiliyoruz. Elbette bunları yapabilmek için yeterince güçlü olmak gerekiyor.

Mücadelemiz esnasında yardımımıza dokunabilecek birçok bonus ve ekstra güçlendirici mevcut. Bir rol yapma oyununda görmeye alıştığımız türden eşyalar ve objeler bu oyunda da mevcut. Söz konusu bu öğeleri kullanarak karakterimizi geliştirebiliyoruz.

Oyunun en önemli ayrıntılarından bir tanesi de epey dinamik ve akıcı bir yapıya sahip olması. Gereksiz konuşmalar ve bekleme süreçleri yerine sürekli olarak akan bir savaş dinamiği kullanılmış. Bu sayede oyuncuların oyunla olan ilişkisi daima canlı tutularak bir üst seviyeye taşınmış.

Inflation RPG'de rol yapma oyunlarının birçoğunda görmeye alıştığımız türden bir grafik modelleme diline yer verilmiş. Görebileceğiniz en mükemmel grafikler dğeiller fakat oyuna sağladıkları uyum anlatılamaz.

YORUMLAR