Infolio 1.0.4 (ios)

Infolio

Infolio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Infolio uygulamasını kullanarak hem özel hem de mesleki hayatınızdaki verileri düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Infolio tamamen ücretsiz olarak sunulan ve hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde rahatlıkla kullanılabilecek bir verimlilik uygulaması olarak öne çıkıyor. Kişisel ve profesyonel yaşantımızda gerçekleştirdiğimiz işleri ayrı olarak gruplayan Infolio sayesinde daha verimli bir çalışma ve eğlence ortamı yaratabiliriz.

Uygulamada görev yapan arayüz kullanımı mümkün olduğunca basitleştirmek üzere tasarlanmış. Birçok görevi aynı anda gerçekleştiriyor olmasına rağmen Infolio kullanımlarımız esnasında en ufak bir soruna yol açmadı.

Uygulamanın yapabileceği görevleri ve özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Tüm kişisel ve iş hayatına dair olan bilgileri sistematik olarak saklayabilme özelliği
  • Resimleri, dokümanları, kişileri, emailleri, görevleri ve notları gruplandırabilme ve düzenli bir şekilde arşivleyebilme
  • Farklı uygulamaları tek merkezden yönetebilme, bu sayede vakitten tasarruf edebilme
  • İmaj dosyalarını dokümanlara ekleyebilme, bu dokümanları belli konu başlıkları altında gruplayabilme
  • Not edilen bilgileri ayarlayabilme, düzenleyebilme ve gerekirse silebilme özelliği

Infolio'da yukarıda saydığımız ana özelliklere ek olarak daha pek çok özelliği bulunuyor. Bu özelliklerin her biri kullanım deneyimini zenginleştirmek üzere tasarlanmış ve uygulamanın detaylarına iyice yedirilmiş.

Mesleki ve kişisel yaşantınızda ilginizi çeken bilgileri, fotoğrafları, dokümanları, emailleri yönetebileceğiniz kapsamlı bir uygulama arıyorsanız Infolio'yu mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR