ING Kurumsal

ING Kurumsal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ING Kurumsal, ING Bank müşterisi olan firmalara büyük kolaylık sağlayan bankacılık uygulamasıdır.

ING Bank’ı tercih eden bir şirketseniz tüm bankacılık işlemlerinizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmeniz için artık ING Kurumsal uygulaması var. ING Kurumsal uygulaması ile şirketinizin ödeme ve transfer işlemlerini gerçekleştirebilir ve takip edebilirsiniz. Üstelik Türkiye’de ilk defa uygulanan bir sistem olan çeklerin fotoğrafını çekerek uygulama içerisinde saklama bu uygulamada.

Hem iPhone hem de iPad’inizden kullanabileceğiniz ING Kurumsal uygulaması ile internet bağlantınızın olduğu her yerden hesap bilgilerinize erişebilir, para transfer ve ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kullanıcılara yetki verebilir, yetki seviyelerine göre işlem yapmalarını sağlayabilirsiniz. Onay bekleyen işlemlerinizi ister kendiniz, isterseniz de yetki verdiğiniz kişinin onaylamasını sağlayabilirsiniz. Onaylanan işlemlerden anında haberdar olmanız için bildirim özelliği de bulunmaktadır.

ING Kurumsal ile yapabileceğiniz işlemler arasında Hesaplar, Havale ve EFT, Kartlar, Onay ve Çek İşlemleri bulunmaktadır.

YORUMLAR