INKredible 1.0 (ios)

INKredible

1.0
INKredible
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

INKredible uygulaması ile en kolay yoldan not tutmak iPhone ve iPad cihazlarınız ile mümkün hale geliyor.

INKredible uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz yüksek performanslı, kolay arayüzlü ve ücretsiz not tutma uygulamalarından bir tanesi. Eğitim ve iş hayatı için çok sayıda not alan kullanıcıların standart not tutma uygulamalarını kullanışsız ya da gereksiz fazla özellikli bulmaları nedeniyle hazırlanmış olan INKredible sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde not tutmaya başlayabilirsiniz.

Tablet cihazlarınızda not tutmaya çalışırken karşılaşacağınız en büyük sorunlardan bir tanesi bileğinizin ya da avuç içinizin ekrana dokunmasıdır. Bu gerçekleştiğinde notlar genellikle bozulur ve baştan yazmak gerekir ancak INKredible'da bu sorunun üstesinden gelinmiş ve bilek koruması sayesinde hiç bozmadan notlarınızı yazmaya devam edebilirsiniz.

Uygulama temel olarak beyaz bir not tutma ekranından oluşuyor ve parmaklarınızı yahut kaleminizi kullanarak hemen not almaya başlayabiliyorsunuz. Beyaz bir kağıda not alır gibi yazdıklarınız aynı zamanda vektörel olarak çizildikleri için ne kadar yaklaştırırsanız yaklaştırın herhangi bir görünüm bozulması da meydana gelmiyor.

El yazınız çirkinse biraz daha güzel görünmesini de sağlayabilen uygulama, testlerimiz sırasında herhangi bir performans sorununa ya da gecikmeye de neden olmadı. Ekranda herhangi bir arayüz butonu yer almadığı için gerçek bir kağıt üzerine yazar gibi en hızlı şekilde notları yazmak mümkün oluyor.

En gelişmiş not tutma uygulamalarından birisi olduğunu söyleyemeyiz ancak INKredible'ın kolay ve basit yoldan not tutmak için ideal olduğu kesin. Eğer bu tipte bir uygulama arıyorsanız bir göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR