Instaframe

Instaframe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone veya iPad cihazlarınızdan çektiğiniz fotoğraflar üzerinde etkileyici efektler, kolajlar yaratmak istiyorsanız bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

Instaframe uygulaması iOS işletim sistemli iPhone veya iPad cihazlarınızdaki fotoğrafları yaratıcı bir şekilde hem yazılar hem de emojiler ile birleştirerek kolajlar haline getirmenizi sağlıyor. Hazırladığınız bu kolaj resimleri Instagram, Facebook, Twitter, Flickr ve Tumblr sosyal ağ hesaplarınızda da anında paylaşma şansını sizlere sunuyor.

Uygulama içerisinde tam 90 adet farklı şablon bulunuyor ve bunun yanında onlarca farklı kenarlık, 12 tane efekt, çeşitli gölgelendirmeler, zoom ve fotoğrafları düzenleme yöntemleri ile yüksek çözünürlük desteği de yer alıyor.

Aynı zamanda yazılar için de düzenlemeler bulunan Instaframe'de yazılar için hazırlanan 11 özel efekt, sistem fontları ve ek fontlar, renk ve boyut değiştirme seçenekleri, yüzlerce farklı emoji ve SMS ile bunları paylaşma lansı da mevcut.

Eğer uygulamanın ekran görüntülerinde yer alan etkileyici resimleri ve kolajları siz de oluşturmak isterseniz bu ücretsiz uygulamayı kaçırmamanızı öneriyorum.

YORUMLAR