InstaMessage 1.4.1 (ios)

InstaMessage

InstaMessage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,041

  • Üretici

    Future Bits Ltd.

Instagram kullanıcısıysanız ve diğer Instagram sahipleri ile sohbet istiyorsanız iPhone ve iPad'ler için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

InstaMessage uygulaması iPhone ve iPad sahipleri için hazırlanmış bir mesajlaşma uygulaması ancak onu diğerlerinden ayıran kısmı Instagram kullanıcılarının birbirleri ile sohbet edebilmesi için sunulan bir uygulama olması. Instagram üzerinde takip ettiğiniz kişilerin de uygulamayı kullanıyor olması durumunda onlara direkt olarak mesaj gönderebilir, yorum atmaktan çekiniyorsanız anında sohbet edebilirsiniz.

Özellikle beğendiğiniz resimleri yükleyenlerle görüşmek istediğinizde işinize yarayacak olan uygulama aynı zamanda sohbet etmeyi isteyebileceğiniz popüler kullanıcıları da sizlere kullanıcı arama motoru sayesinde kolayca bulabiliyor. Herhangi bir kayıt gerektirmeden direkt olarak Instagram hesabınız ile birlikte giriş yapabilmeniz ise uzun uzadıya kayıt olmayı engelliyor.

Uygulamayı kullanan yakınınızdaki kullanıcıları da görebilmeniz sayesinde yaşadığınız yerde sizinle benzer alışkanlıklara ve zevklere sahip kullanıcıları kolayca bulabilirsiniz. Dilerseniz istemediğiniz ve sizi rahatsız eden kullanıcıları gizleme opsiyonu da uygulamada unutulmamış.

YORUMLAR