Instamoji

Instamoji
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instamoji, fotoğraflar üzerinde düzenleme yapmayı seven kullanıcıların fotoğraflara emojiler eklemesini sağlayan yararlı bir uygulama.

Instamoji, fotoğraflarınız üzerine iOS platformunda kullanılan tüm emojileri ekleme imkanı sunan başarılı ve eğlenceli bir iPhone ve iPad uygulaması. Bir çok yüz ifadesi ile, hayvanlar, ikonlar ve pek çok emojiyi bulabileceğiniz uygulamanın kullanımı da düşündüğünüzden çok daha basit.

Fotoğrafa emoji eklemek için ilk olarak ya bir fotoğraf çekmeniz gerekiyor ya da galerinizden bir fotoğraf seçmeniz. Emoji eklemek istediğiniz fotoğrafı belirledikten sonra ise üzerine eklemek istediğiniz emojiyi seçiyorsunuz. Daha sonrasında ise fotoğraf üzerinde emoji ile oynayarak yönünü ve yerini değiştirip istediğiniz hale getirebiliyorsunuz.

Fotoğraflarınızın normal halinden daha güzel, eğlenceli yada komik görünmesini istiyorsanız Instamoji uygulamasını iPhone ve iPad'lrinize ücretsiz olarak indirip kullanmaya balayabilirsiniz. Uygulama ile ne kadar fotoğraf düzenlerseniz o kadar ustalaşarak, gittikçe daha iyi fotoğraflar oluşturmaya başlıyorsunuz. Ayrıca çok iyi sonuçlar elde edebilmek için yaratıcılığınızını da devreye sokmanız gerekiyor.

YORUMLAR