PixraNaz

PixraNaz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PixraNaz, kendinizin yada sevdikleriniz ile çekildiğiniz fotoğrafların üzerine nazar boncuğu eklemenizi sağlayan basit ve kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

PixraNaz, nazara inanıyorsanız ve fotoğraflardan bile nazar değebileceğiniz düşünüyorsanız kullanmanız gereken uygulamalardan bir tanesidir. Uygulama sayesinde saniyeler süren işlem sayesinde istediğiniz tüm fotoğraflara nazar boncuğu ekleyebiliyorsunuz.

İster kendi fotoğraflarınıza isterseniz sevdikleriniz ile çekildiğiniz fotoğraflara nazar boncuğu ekleyerek gönlünüzün rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Farklı şekillerde bulunan nazar boncuklarından bir tanesini ekranın alt bölümünden seçerek istediğiniz fotoğrafın üzerine eklenmesini sağlayabilirsiniz. Çok kolay bir kullanıma sahip olan uygulamanın tasarımı da oldukça sade. Bu sayede kullanırken herhangi bir problem yaşamazsınız.

Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirdikten sonra size standart olarak kullanabileceğiniz nazar boncuğu modelleri sunulmaktadır. Bu modeller dışında farklı nazar boncukları kullanmak isterseniz belirli ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Bu satın almaları uygulamanın geliştiricilerine ufak bir destek olarak görebilirsiniz.

Sevgiliniz, bebeğiniz, anneniz, babanız yada kardeşinizle çekildiğiniz tüm fotoğraflara nazar boncuğu eklemek isterseniz PixraNaz'ı kullanmanızı tavsiye ederim.