Instant Heart Rate 4.5.0 (ios)

Instant Heart Rate

Instant Heart Rate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instant Heart Rate uygulamasını kullanarak nabız ölçme işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Instant Heart Rate hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz güvenilir ve pratik bir nabız ölçme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Gelişen mobil teknoloji sayesinde geçmişte yardımcı cihazlar ile gerçekleştirdiğimiz birçok görevi artık sadece mobil cihazlarımızı kullanarak yapıyoruz. Nabız ölçmek gibi önemli bir işlem de mobil cihazlarımız üzerinden gerçekleştirdiğimiz görevler arasına girdi. Instant Heart Rate kullanıcılara sadece mobil cihazlarını kullanarak nabızlarını ölçme şansı tanıyor.

Uygulamayı kullanabilmek için sadece parmağımızı kameranın üzerine yerleştirmemiz yetiyor. Geri kalan işlemleri uygulama tek başına tamamlıyor ve sonuçları ekranda gösteriyor. Grafiklerle gösterilen sonuçlar daima güvenilir sonuçlar sunuyor. Kullanıcılar kalp ritimlerini ayrıntılı bir şekilde takip edebiliyor. Sosyal medya desteği de sunan Instant Heart Rate'te aldığınız sonuçları Facebook ve Twitter gibi kanallar üzerinden paylaşma şansına sahibiz.

Testlerimiz esnasında başarılı sonuçlara imza atan ve görevini kullanıcıya minimum iş yükü bırakarak gerçekleştiren Instant Hearth Rate, bu kategoride kullanabileceği kaliteli bir seçenek arayanların ilk bakmaları gereken alternatifler arasında.

YORUMLAR