InstaPlace

InstaPlace
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz InstaPlace uygulaması sayesinde fotoğraflarınıza kolayca konum ve mekan bilgilerini ekleyebilirsiniz.

InstaPlace uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz konum tabanlı bir fotoğraf paylaşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın sahip olduğu arayüzün oldukça kolay kullanılır bir şekilde tasarlanmış olması sayesinde fotoğraflarınıza konum bilgilerini eklerken zorlanmanız da imkansız.

Zira uygulamayı kullanarak bir fotoğraf çektiğinizde, cihazınızın Facebook veya FourSquare uygulamalarından gereken mekan ve konum bilgileri elde ediliyor, daha sonra bu bilgiler fotoğrafların üzerine işleniyorlar. Elbette konum bilgilerinizin haricinde başka yazılar ekleyebilmek de yine uygulama vasıtasıyla mümkün hale geliyor.

Geçmişte çektiğiniz fotoğraflarınıza eğer GPS konum bilgisinin eklenmesini seçtiyseniz, bu fotoğraflara da sonradan konum bilgisini yazı olarak otomatik ekletebiliyorsunuz. Ancak EXIF bilgileri içerisinde GPS koordinatlarının bulunması gerektiğini unutmamalısınız.

InstaPlace'de bulunan sosyal medya paylaşım butonları sayesinde fotoğraflarınızı diğer sosyal ağlar üzerinde de kolayca paylaşabilir ve arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz. Fotoğraflara tema ekleme özelliği sayesinde onları biraz daha güzelleştirmek de mümkün.

Uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde profesyonel versiyona da geçiş yapabilir, güncellemeleri daha erken alma, reklamsız arayüz gibi bazı işe yarar özelliklere de erişebilirsiniz. Eğer yenilikçi bir fotoğraf çekme uygulaması arıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.