instaradio

instaradio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

instaradio, iOS cihazlarınız üzerinde canlı ses yayınları yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

instaradio, iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde kullanabilecekleri ve anlık olarak canlı ses yayınları yapabilecekleri ücretsiz ve yenilikçi bir uygulamadır.

Sadece tek bir dokunuşla akıllı telefonunuzu veya tabletinizi canlı yayın istasyonuna dönüştürebileceğiniz uygulama ile ses kayıtlarınızı ne zaman isterseniz arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

İnsanlara çalma listelerinizi dinletebileceğiniz, fikirlerinizi paylaşabileceğiniz, dertlerinizi anlatabileceğiniz ve çok daha fazlasını yapmanıza olanak sağlayan uygulama ile mobil cihazlarınız üzerinde kendi radyo yayınınızı yapabilirsiniz.

Süre ve depolama alanı sınırı olmayan uygulama sayesinde sesinizi tüm takipçilerinize özgürce ve ücretsiz bir şekilde duyurabilirsiniz. Aynı zamanda ilginizi çeken yayıncıları favorilerinize ekleyebilir veya takipçilerinizi artırmak için yayınlarınızı Facebook, Twitter, SMS ve e-posta yoluyla arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Mikrofonunuz yardımıyla sesinizi tüm dünyaya duyurabileceğiniz ücretsiz bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız instaradio'yu denemenizi öneririm.

instaradio Özellikleri:

  • Takipçilerinize ve arkadaşlarınızla tek dokunuşla canlı yayın yapma şansı
  • Limitsiz ses yayını süresi
  • Limitsiz ses kaydı depolama alanı
  • Ses kayıtlarınızı anlık olarak Facebook, Twitter, SMS veya e-posta yoluyla paylaşma
  • Canlı içerikleri yayınlama şansı ve kullanıcıların önceki yayınlarına ulaşarak dinleme şansı
  • Yeni kanallar keşfetme ve favori kanallarınızı takip etme
  • Diğer kullanıcılar tarafından yapılan yayınlara yorum atma veya yayınları beğenme

YORUMLAR