InstaSize 2.3 (ios)

InstaSize

2.3
InstaSize
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,585

  • Üretici

    Munkee Apps L.L.C.

iPhone ve iPad cihazınız üzerindeki Instagram fotoğraflarının kesilmesini engellemek için bu alternatif uygulamayı kullanabilirsiniz.

Instasize uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve Instagram kullanımınızı çok daha kolay hale getiren uygulamalardan bir tanesi. Bildiğiniz gibi Instagram üzerinde fotoğraflarınızın paylaşılabilmesi için kare şeklinde olmaları gerekiyor ve bu da çektiğiniz güzel resimlerin bir kısmının kırpılması anlamına geliyor. Instasize tam burada devreye giriyor ve dikdörtgen şekilli resimlerinizin kenarlarını doldurarak kare hale gelmelerini sağlıyor.

Aynı zamanda fotoğraflarınıza filtreler, efektler ve resimler de eklemenize izin veren uygulama Instagram'ın orijinal uygulamasını hiç aratmıyor. İsterseniz çerçeveler ve kolajlar da ekleyebilmeniz sayesinde birden fazla fotoğrafı en güzel şekilde arkadaşlarınızla ve tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Instagram dışındaki diğer sosyal ağlara da resimleri gönderebilen uygulama tam çözünürlük desteği sayesinde fotoğraflarınızın kalitesinde de bir düşmeye sebep olmuyor.

Reklamlar ile desteklenen Instasize'ı reklamsız şekilde kullanabilmek için uygulama içerisinden satın alma işlemi de yapabilir ve yeni efektlere kavuşabilirsiniz.

YORUMLAR