InstaStitch

InstaStitch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InstaStitch, gelişmiş düzenleme özellikleri ile birlikte iOs kullanıcılarının etkileyici kolajlar hazırlamasını sağlayan ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir.

InstaStitch, iOS kullanıcıları için ücretsiz fotoğraf düzenleme ve kolaj hazırlama uygulamasıdır. Kullanıcılarına fotoğraflarını istedikleri gibi düzenleme şansı veren uygulama, birbirinden güzel ve etkileyici fotoğraflar ortaya çıkarmanızı sağlıyor.

Fotoğraflarınız üzerinde kesme, odaklama, kırmızı göz kaldırma, özel efektler ekleme gibi bir çok işlemi uygulamayı kullanarak rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca resimleriniz için arkaplan renkleri ve çerçeveler de eklemek mümkün. Ayrıca resimler üzerinde yaptığınız değişiklerin nasıl görüneceğini işlemi yapmadan önce görebiliyorsunuz.

Herhangi bir fotoğrafınızı düzenlerken fikrinizi değiştirip tkerar düzenlemek isterseniz baştan başlamanıza gerek yoktur. Yaptığınız tüm düzenleme ve efekt işlemleri olduğu gibi tutulmaktadır

InstaStitch ile yaratıcılığınız sınırlarını zorlayara fotoğraflarınız üzerinde herşeyi yapabilirsiniz. Kullanıcı dostu arayüzü ve ücretsiz oluşu ile öne çıkan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize yükleyerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.