InsTrack 2.0.1 (ios)

InsTrack

InsTrack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instaqram kullanıcılarına hitap eden bu uygulama ile hesabınız üzerinde daha fazla kontrole ve seçeneğe sahip olacaksınız.

InsTrack iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir Instagram yönetim ve takip uygulamasıdır. Instagram hesabınız varsa ve hesabınızla ilgili detaylı bilgilere erişim sağlamak istiyorsanız bu uygulama tam da size göre.

Instagram, kullanıcıların kendilerini fotoğraf yoluyla ifade etmelerine imkan tanıyor. Milyonlarca kullanıcı düşüncelerini ve fikirlerini bu sosyal medya aracıyla ifade ediyor. Hal böyle olunca, ne kadar çok kullanıcya sahipseniz o kadar geniş kitleyle etkileşim halindesiniz demektir. Bu sebeple verimli bir şekilde yönetilmiş Instagram hesabı, kullanıcısına pek çok konuda avantaj sağlıyor. InsTrack, işte bu konuda size yardım edebilecek uygulamalardan biri.

Bu uygulamayı kullanarak sizi kim takip etmiş, kim listesinden çıkartmış, en iyi takipçileriniz kimler, geri takipte bulunmayanlar kimler ve en sıkı hayranlarınızı kolayca listeleyebilirsiniz. Uygulamanın en iyi yönlerinden biri de 100 bin takipçili hesapları bile detaylı bir şekilde analiz edebiliyor olması. Hızlı ve pratik kullanım özellikleriyle dikkat çeken bu uygulama ile kullanıcı profiliniz üzerinde tam kontrol imkanına sahip olacaksınız.

Siz de Instagram'ın aktif kullanıcılarından biriyseniz ve hesabınızı verimli bir şekilde kontrol etmek istiyorsanız, InsTrack'ı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR