Instructables

Instructables
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendin Yap konseptli video arşivleri olan Instructables, kendi eliyle atölye çalışması yapmak isteyenlerin sevgilisi olacak ücretsiz bir uygulama.

Erkeklerin hobi alanına derin bir dalış gerçekleştiren Instructables, videoların bol olduğu bir "kendin yap" platformu olarak dikkat çekiyor. Video arşivlerin içerisinde el becerisine güvenenlerin evde yapabilecekleri birçok rehber video mevcut. iOS kullanıcılarına uyarlanmış şık arayüzüyle göze hitap etmesini bilen ücretsiz uygulama el pratiğinizi geliştirecek bir sürü materyal sunuyor. Sısyal oylama sistemi sayesinde de bu arşivin en beğenilenlerini bulmanız kolaylaşıyor.

Instructables'ın belki de en güzel özelliklerinden biri, bu kendin yap videolarının tek bir kaynaktan gelmemesi ve dışardan gelen katılımlara kucak açması. Dolayısıyla sizin de ilham kaynağı olacağı düşündüğünüz bir videonuz varsa Instructables ağına videonuzu ekleyebilirsiniz. Bu videoların içerisinde bisikletinize ev hayvanı vagonundan tutun ev yapımı kol saatine kadar her materyali bulmanız mümkün. Video arama paneli içerisinde kategorilere göre seçim yapmanıza olanak tanınmış ve ilginizi çekenleri sekmeler halinde ayırabiliyorsunuz. Video ile takip etmek zor geldiyse fotoğraflı anlatım ile işlemi adım adım takip etmeniz de mümkün.

Dışarıdan video ekleme şansınızın olduğu Instructables aynı zamanda da online yarışma etkinlikleri de düzenliyor. Buna örnek olarak en iyi ev aleti yapımını gerçekleştirene takım seti hediyeleri var. Sizi sadece video tüketicisi konumundan uzaklaştırmak isteyen ve bir topluluğa dahil etmek isteyen sıcak bir ortam söz konusu.

Hobilerinizin arasında eşya üretimi ve tamirat varsa Instructables uygulamasıyla ciddi bir dostluk kurmaya oldukça yakınsınız.

ARTILAR

Vakit öldürmek için birebir

Ücretsiz

Her platformda mevcut

EKSİLER

Oylama sistemi geliştirilebilir

Bazı videolar saçma olabiliyor

YORUMLAR