Interlocked 1.0 (ios)

Interlocked

1.0
Interlocked
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zorlu bulmacalardan hoşlanıyorsanız ve 3 boyutlu nesneleri ayrıştırmanın akıllı yöntemleri ilginizi çekiyorsa bu oyunu mutlaka deneyin.

Küp desenli 3 boyutlu şekillerle bezeli bir bulmaca oyunu arıyorsanız Interlocked isimli bu örnek Armor Games tarafından hazırlanan başarılı bir oyun. iOS cihazlarınıza çıkan bu oyunda her bölüm farklı olmak üzere, karşınıza farklı karmaşık nesiller geliyor ve bulmacayı çözbilmek için 3 boyutlu perspektifin tamamından yararlanmanız gerekiyor.

Oyuncak ve hediyeli eşya mağazalarında yetişkinler için hazırlanmış bulmaca oyunlarını bilir misiniz? Hani şu bir araya gelmeyen veya ayrılmayan zorlu bulmacalarla hazırlanmış olan neslerden bahsediyoruz. Interlocked bu oyun türünü dijital platforma taşıyan bir örnek. Normalde her bir örnek için dünyanın parasını ödemek zorunda kaldığınız hesaplanırsa uygun bir satış fiyatına bu uygulamayı kullanmak daha mantıklı bir çözüm olarak gözükecektir.

Sakin müzikler ve yumuşak tasarımlar bulmaca çözmek için gerek duyduğunuz huzurlu ortamı size sağlarken evrensel bir uygulama olan bu oyun iPhone ve iPad üzerinden retina ekranını destekleyen ve oyun deneyimini her iki platformda da başarılı olarak aktarılan Interlocked ücretsiz bir oyun değil, ancak iyi bir vakit için harcayacağınız miktar da oldukça düşük.