Intro

Intro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Intro, kartvizit gönderip alabilmek için kullanabileceğiniz işlevsel bir uygulamadır.

Intro, çalışan kesime hitap eden ve onlara kartvizitlerini kolaylıkla başkalarıyla paylaşma imkanı veren bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde kişisel bilgilerinizi rahatlıkla kontrol edebilir ve dilerseniz başkalarıyla sadece birkaç saniyede paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliği son derece pratik kullanılan bir arayüz sunması. Bu arayüzde sunulan fonksiyonları anlamak ve kullanmak sadece birkaç saniyemizi alıyor. Kişisel bilgilerimizi beklendiği gibi girdikten sonra dijital bir kartvizit oluşturuluyor. Aslında bu bilgiler kartvizitten ziyade bir otobiyografi niteliği taşıyor. Zaten bu konsept about.me kullanıcılarına tanıdık gelecektir.

Intro’yu kullanarak email adresinizi, telefon numaranızı, about.me profil sayfanızı diğer kişilerle paylaşabilirsiniz. En önemlisi de bilgilerinizi kiminle paylaştığınızı ve kimlerin sizlerle paylaştığını takip edebilirsiniz.

Artık kartvizit alma-verme gibi işlemlere girmeden, cüzdanda karmaşıklık yaratmadan diğer profesyonellerin kişisel bilgilerini yanınızda taşıyabilirsiniz.

YORUMLAR