iNude 1.0 (ios)

iNude

1.0
iNude
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iNude komik şakalar hazırlamanıza yardımcı olan bir mobil uygulamadır

iNude eğer kendi fotoğraflarınızı veya arkadaşlarınızın fotoğraflarını modifiye ederek eğlenceli şakalar hazırlamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil şaka uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu kamera uygulaması temel olarak sıradan fotoğraflara mozaikleme şeklinde sansür uygulayarak o fotoğrafları çıplakmış gibi göstermenizi sağlıyor. Uygulamanın basit arayüzü sayesinde bu işi kısa bir süre içerisinde karışık araçlarla uğraşmadan halledebiliyorsunuz.

iNude ile 4 adımda fotoğraflarınızı sansürleyebilirsiniz. İlk adımda fotoğraf galerinizden mozikleme yapacağınız fotoğrafı seçiyorsunuz. İkinci adımda fotoğrafın üzerindeki kişinin ten rengini seçiyorsunuz. Ten rengini seçtikten sonra 3. adımda fotoğrafın dilediğiniz yerine mozaik sansür efektini uyguluyorsunuz. 4. adımda ise seçtiğiniz ten rengini mozaik sansürün altında belirleyeceğiniz yere yerleştiriyorsunuz. Bu sayede o alan çıplakmış gibi görünüyor. Uygulama sansürleme işini gerçekleştirdikten sonra ten rengini tercihlerinize göre değiştirmenize de imkan veriyor.

iNude normalde hiç bir esprisi olmayan fotoğrafları eğlenceli şakalara dönüştürüyor. Kendi fotoğraflarınız üzerinde deneyeceğiniz sansür işleminin ne kadar eğlenceli olduğunu keşfettikten sonra arkadaşlarınızın fotoğraflarını da değiştirmek isteyeceksiniz.

YORUMLAR