Invisible Apartment 1.1.4 (ios)

Invisible Apartment

Invisible Apartment
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Invisible Apartment sürükleyici bir hikayeye sahip olan bir dijital romandır

Invisible Apartment eğer yorucu bir günün ardından arkanıza yaslanmak ve biraz rahatlamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz başarılı bir macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Invisible Apartment sürükleyici bir hikayeyi güzel grafiklerle birleştiriyor. Oyun temel olarak etkileşimli bir dijital roman olarak tanımlanabilir. Oyunda temel olarak bilim kurgu tabanlı bir hikaye işleniyor. Bu hikaye genç bir hacker kızın etrafında şekilleniyor. Kahramanımız olan hacker kız teknolojinin çok ilerlediği ve yapay zekanın çok geliştiği bir çağda yaşamaktadır. Bu çağda iktidarlar insanların her hareketini kolayca izleyebilmektedir. Kahramanımızın tek isteği ise normal bir hayat yaşayabilmektedir. Oyunda biz de kahramanımızın normal bir hayat yaşamak için giriştiği mücadeleye tanık oluyoruz.

Invisible Apartment anime tarzı renkli ve kaliteli çizimlerle donatılmış bir oyun. Oyunu oynadıkça tıpkı bir kitap okuyormuş gibi hissediyorsunuz. Eğer aksiyon dolu oyunlar size yorucu geliyorsa, bir yandan da basit ve yüzeysel mobil oyunların haricinde fakrlı bir oyun denemek istiyorsanız Invisible Apartment isteklerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR