Ironkill: Robot Fighting Game

Ironkill: Robot Fighting Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ironkill: Robot Fighting Game dövüş oyunu dinamiklerini robot temasıyla başarılı bir şekilde birleştiriyor ve ortaya keyifli bir yapım çıkartıyor.

Ironkill: Robot Fighting Game mobil cihazlarda uzun zamandır özlemini çektiğimiz bir boşluğu dolduruyor. Uygulama marketlerde ücretsiz olarak sunulan kaliteli bir dövüş oyunu bulmak gerçekten çok zor. Bu oyun ile bu dönem sona eriyor gibi gözüküyor. Birçok oyunseverin ilgisini çekeceğini düşündüğüm robot temasıyla dövüş oyunu dinamiklerini birleştiren Ironkill: Robot Fighting Game karşımıza başarılı bir mobil oyun olarak çıkıyor.

Oyunda buraya kadar anlatılanlardan anladığınız gibi robotların amansız dövüşlerine tanık oluyoruz. Oyuna girebilmek için ya Facebook ya da Game Center hesabımızı kullanıyoruz. Bu evreden sonra karşımıza çıkan rakipleri teker teker aradan çıkartmaya ve ilerlemeye çalışıyoruz.

Ironkill: Robot Fighting Game’de kendi robotlarımızı tasarlayıp dilediğimiz özelliklerle donatabiliyoruz. Robotlarımıza farklı özellikler ve yetenekler ekleme şansına sahibiz. Elbette dövüştükçe ve kazandıkça daha fazla gelir elde ediyor ve sahip olduğumuz robotu birçok bakımdan upgrade edebiliyoruz.

Oyunun değinmemiz gereken bir başka noktasıysa grafikleri. İyi tasarlanmış ve gelişmiş bir modelleme tekniği kullanan oyunda grafiklere bağlı bir memnuniyetsizlik yaşamayacağınızı düşünüyorum.
Ironkill: Robot Fighting Game genel olarak başarılı bir oyun ve gerçekten oynanmayı hak ediyor. Eğer dövüş oyunları ilginizi çekiyorsa Ironkill: Robot Fighting Game sizi mutlaka tatmin edecektir.

YORUMLAR