Ironpants 1.1 (ios)

Ironpants

1.1
Ironpants
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ironpants, son dönemlerde oldukça popüler hale gelen Flappy Bird alternatifi oyunlardan biri olarak karşımıza çıkan heyecanlı ve eğlenceli bir iOS beceri oyunudur.

Ironpants, heyecanlı oyun yapısı ve sınırsız eğlenceyle birlikte iOS cihazlarınız üzerinde saatlerce keyifli vakit geçirmenizi sağlayan bir beceri oyunudur.

Son zamanların en popüler ve il çeken oyunlarından biri olan Flappy Bird'e benzerliğiyle dikkatleri çeken oyun, Flappy Bird'ün AppStore'dan kaldırılması ile birlikte popüler hale gelmeye başladı.

Oyunda Flappy Bird'deki kuş yerine bir süpermene benzeyen bir kahramanı kontrol ediyorsunuz. Borular yerine ise kutular bulunuyor. Yolunuzdaki kutuların arasından geçerek en yüksek puanı elde etmeye çalışacağını oyunun kontrolleri Flappy Bird'e göre biraz daha zor. Fakat oldukça heyecanlı bir oyun yapısına sahip olan oyunun grafikleri biraz daha geliştirilebilir. Süpermeni kontrol ederken ekranın üstüne dokunarsanız havalanacak ve aşağıya doğru dokunduğunuz alçalacaktır.

Eğer Flappy Bird oyununu oynadıysanız fakat sinir olup cihazınızdan sildiyseniz şu an tekrar yükleyebilmeniz mümkün değil. Bu nedenle Ironpants oyununu yükleyerek Flappy Bird'ün eksikliğini giderebilirsiniz. Oyunu iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR