IskontoKuponu

IskontoKuponu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

IskontoKuponu, internet mağazaları üzerindeki tüm indirimleri ve promosyonları anlık olarak takip edebileceğiniz iOS uygulamasıdır.

İnternet üzerinden alışveriş etmeyi ve indirimli mağazaları takip etmeyi seviyor musunuz? Hatta farklı siteler üzerindeki indirimli ürünleri çok daha ucuza alabileceğiniz promosyon ve indirim kodlarına sahip olmak istemez miydiniz? Bu sorular için cevabınız evet ise yaşadınız çünkü IskontoKuponu iOS uygulaması artık sizlerle.

İnternet mağazaları üzerinde alışveriş yaparken, satın almak istediğiniz ürünleri çok daha ucuza almanıza olanak sağlayan IskontoKuponu adlı uygulama sayesinde paranız cebinizde kalacak.

Hergün düzenli olarak güncellenmekte olan veritabanı sayesinde, binlerce mağazanın kampanyalarını ve promosyon kodlarını kullanıcılarıyla buluşturan IskontoKuponu, özellikle alışveriş yapmayı seven tüm kullanıcıların iPhone, iPad ve iPod Touch'ları üzerinde yer alması gereken başarılı bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

Alışveriş yapmadan önce mutlaka IskontoKuponu'na bir göz atmanızı ve böylelikle alışverişlerinizi olabildiğince ucuza kapatmanızı tavsiye ediyorum.

IskontoKuponu Özellikleri:

  • Yeni promosyonlar ve indirimler hakkında bilgi edinin
  • Kolay arama
  • Birçok mağazanın promosyon kodları ve indirimleri arasında seçim şansı
  • Kolay kullanım
  • Tüm iPhone, iPad ve iPod cihazlarla uyumlu

YORUMLAR