iSlash 1.5.4 (ios)

iSlash

iSlash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    40

  • ÜRETİCİ

    Duello Games

iSlash tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve keyifli oyun yapısıyla uzun süre elinizden düşüremeyeceğiniz bir refleks oyunudur.

iSlash beceri oyunları kategorisinde yer alan ücretsiz bir iOS oyunudur. Eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu mücadeleler sunan oyunda reflekslerimize büyük iş düşüyor.

Oyunda parmaklarımızı kesici silahlar olarak kullanabiliyoruz. Geometrik şekilleri kesmeye çalıştığımız bu oyunda platformlar üzerinde hareketli ninja yıldızları bulunuyor. Bunlardan mümkün olduğunca hızlı bir şekilde kaçmalıyız. Herhangi birine değdiğimiz anda oyun sona eriyor. Söz konusu bu yıldızların farklı özellikleri var. Örneğin kimisi çok hızlıyken kimisi de tıpkı bir hayalet gibi beklenmedik alanlarda ortaya çıkıyor.

240 adet bölüme sahip olan oyunda monotonluk söz konusu değil ve eğlence uzun süre devam ediyor. iSlash’in en dikkat çeken özelliklerinden birisi de multiplayer modu sunması. Buna ek olarak global puan tablolarında yer almak için epey hızlı ilerlemek gerekiyor.

Etkileyici grafiklere ve ses efektlerine sahip olan iSlash uzun süre elden düşmeyecek bir oyun. Basit fakat kaliteli bir refleks-bulmaca karşımı oyun arıyorsanız iSlash’i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR