Isolani

Isolani
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Etkileyici hikaye kurgusuna ve grafiklere sahip olan bu oyundaki amacımız, uzayın derinliklerinde yatan sırları açığa çıkarmak.

Isolani iOS işletim sistemine sahip cihazlara ücretsiz olarak indirebileceğiniz etkileyici bir FPS oyunudur.

Oyunda kendimizi ürkütücü ve gizemli bir uzay gemisinde buluyor ve maceraya başlıyoruz. Etkileyici grafiklere ve akıcı oynanış özelliklerine sahip olan Isolani'deki asıl amacımız evrenin gizli kalmış sırlarına ışık tutmak ve gizemli olayları gün yüzüne çıkarmak. Bu görevi yapmak hiç de kolay değil zira karşımıza çıkan çeşitli türden robotlar bizi bu görevden alıkoymaya çalışıyor.

Oyunun öne çıkan özellikleri arasında grafikler kesinlikle ilk sırayı hakediyor. Etkileyici, parlak ve canlı görseller ile bezenmiş oyunda birçok farklı türde silah toplayabiliyor ve düşmanlarımızı bu ölümcül silahlar ile yokedebiliyoruz.

Bana kalırsa FPS oyunları kategorisinde en rahat kontrollere sahip olan oyun Dead Trigger 2. otomatik ateş etme sistemi sayesinde oyuncunun omzundan büyük bir yük kaldıran Dead Trigger 2 kontrolleri, pekçok oyunda kullanılmalı. Isolani üreticileri de FPS oyunlarda genel olarak görülen kontrol sıkıntısını gidermek için Dead Trigger 2'ye benzer bir ateş etme sistemi kullanmışlar ve gayet başarılı olmuş.

Isolani gerçekten etkileyici ve sürükleyici bir hikayeye sahip olmasıyla oyuncuları cezbediyor. Siz de FPS oyunları oynamayı seviyor ve iyi bir kurguya sahip oyun arıyorsanız Isolani'ye mutlaka göz atmanızı öneriyorum.