iTheme 4.5.2 (ios)

iTheme

iTheme
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iTheme, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir tema uygulamasıdır.

iTheme, kilit ve ana ekranını daha kişiselleştirilebilir kılan bir tema uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Kullandığınız iPhone veya iPad arayüzünüzde değişikliğe gitmek isteyenler için yeni bir deneyim fırsatı veren uygulama, içerisinde barındırdığı bir çok özellikle tercih edilebilir niteliklere sahip diyebilirim. 

Kullandığınız kilit ve ana ekranınızı eşsiz ve mükemmel hale getirebileceğiniz bir uygulama olan iTheme, 800'den fazla el yapımı temayla iOS kullanıcılarına her zevke uygun çözümler sunuyor. Tema Editörü sayesinde her temayı kendi zevkinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Bu noktada yapabileceklerinizin sonsuz olduğunu vurgulamak istiyorum. Zira iTheme, size ait benzersiz temalar yapmanıza da imkan veriyor. Yeni ve temiz bir arayüze sahip olmak isteyenlerin mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum. 

iTheme uygulamasında neler yapabileceğimize gelirsek, az önce bahsettiğim gibi kendi zevkinize göre istediğiniz gibi kişiselleştirme yapabiliyorsunuz. Ortaya çıkardığınız temayı tam ekran önizleme şansına sahipsiniz. Her temada doygunluk, parlaklık ve kontrast ayarlamaları yapmanız da mümkün. iOS kullanıcılarının kişiselleştirme bakımından çektiği sıkıntılar ortadayken, iTheme sayesinde biraz olsun nefes alabileceklerini rahatlıkla söyleyebilirim.

Uygulamayı edinmek isterseniz bir defaya mahsus olmak kaydıyla ücretli olduğunu söylemeliyim. Buna rağmen ödediğiniz ücreti sonuna kadar hakettiğini de bilmelisiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR