itiraf 1.0.5 (ios)

itiraf

itiraf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

itiraf, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir itiraf etme ve okuma uygulamasıdır.

itiraf, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir itiraf etme ve okuma uygulamasıdır. İnsanların başından geçen ilginç olayları takip edebileceğiniz bu uygulamanın bağımlısı olacaksınız.

İtiraf uygulamasını indirerek daha önceden yapılmış itirafları okuyabilir, alkışlayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. itiraf.com'un mobil uygulama uyarlaması olan itiraf uygulaması, birbirinden ilginç hikayeleri bünyesinde barındırıyor. Uygulamada dilerseniz diğer itirafları takip edebilir dilerseniz de kendi itiraflarınızı yazabilirsiniz. Yaptığınız itirafların çok daha fazla kişiye ulaşması için ilginç konu başlıkları bulabilir ve popüler hashtaglerle itiraflarınızı donatabilirsiniz. Uygulama sayesinde yeni insanlarla da tanışabilir ve arkadaşlık ağınızı genişletebilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan mesajlaşma sistemiyle de diğer üyelerle anında iletişim kurabilirsiniz. Uygulama ile isterseniz aklınıza takılan soruları sorun isterseniz de başınızdan geçen olayları anlatın. Bu uygulamada tamamen özgürsünüz.

itiraf uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR