İÜ-Cerrahpaşa Mobil 1.0.0 (ios)

İÜ-Cerrahpaşa Mobil

İÜ-Cerrahpaşa Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    5

  • Üretici

    İstanbul Üniversitesi

Güncel haberler, duyurular, yemek listesi ve öğrenci bilgi sistemine İÜ-Cerrahpaşa Mobil uygulamasından erişebiliyorsunuz.

Üniversiteniz tarafından yayınlanan güncel haberler, duyurular ve etkinliklerden haberdar olmak istiyorsanız, İÜ-Cerrahpaşa Mobil uygulamasını iOS işletim sistemli cihazlarınıza indirebilirsiniz.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa  öğrencilerine ve personellerine yönelik hazırlanan İÜ-Cerrahpaşa Mobil uygulamasında güncel haberler, etkinlikler ve duyurulardan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Yemekhanedeki yemek listelerine de ulaşabileceğiniz İÜ-Cerrahpaşa Mobil uygulamasında, yerleşkelere yol tarifi alabileceğiniz harita uygulaması da bulunuyor.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa sosyal medya hesaplarına da erişim sağlayabileceğiniz uygulamada, İÜ-C AKSİS sistemine de erişim sağlayabilmeniz mümkün hale getirilmiş. Dönem başlangıç ve bitiş tarihleri, vize ve final tarihleri gibi bilgileri öğrenebilmeniz için akademik takvim bölümüne de İÜ-Cerrahpaşa Mobil uygulamasından ulaşabiliyorsunuz. Etkinlikler, nöbetçi eczaneler ve yeni gelecek servisleri de içerecek olan İÜ-Cerrahpaşa Mobil uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR