iyzico 1.0.5 (ios)

iyzico

iyzico
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Online olarak ödemesini yaptığınız alışverişlerinizi iyzico uygulamasından yönetebilirsiniz.

Online alışveriş sitelerinde güvenli ödeme hizmeti sunan iyzico uygulaması, iOS cihazlarınızdan yeni bir alışveriş deneyimini sizlere sunuyor.

İnternetten sık sık alışveriş yapıyorsanız, bazı alışveriş sitelerinin online ödeme ekranında iyzico ödeme sistemlerinin kullanıldığına dikkat etmişsinizdir. Yeni bir hizmeti daha sizlere sunan iyzico, online olarak yaptığınız ödemelere ait alışverişleri tek bir platform üzerinden görüntüleme ve kontrol etme imkanını sizlere sunuyor. Ödemesini yaptığınız alışverişleri görebileceğiniz uygulamada, aynı zamanda kargo takip bilgilerini de inceleyebiliyorsunuz.

Ürün beklediğiniz gibi değilse veya para iadesi bekliyorsanız, uygulama üzerindeki canlı destek hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Kart bilgilerinizi sisteme kaydettikten sonra artık alışverişlerinizi de saniyeler içerisinde tamamlamanıza olanak tanıyan iyzico uygulaması, kişisel verilerinizi ve kart bilgilerinizi de güvence altına alıyor. Eğer siz de online alışverişlerinizi tek bir platformdan kontrol etmek istiyorsanız, iyzico uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR