İzmir Eczacı Odası Nöbetçi Eczane

İzmir Eczacı Odası Nöbetçi Eczane
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    23

  • Üretici

    EDAK

İzmir Eczacı Odası Nöbetçi Eczane uygulamasını kullanarak çevremizdeki nöbetçi eczaneleri cihazımızdan görebiliyoruz.

İzmir Eczacı Odası Nöbetçi Eczane, İzmir'de ikamet eden iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin hizmetine ücretsiz olarak sunulan bir eczane bulma uygulaması olarak tanımlanabilir.

Kapsamlı bir içerik ve özellik yelpazesine sahip olan bu uygulama sayesinde çevremizdeki tüm nöbetçi eczaneleri zahmetsizce harita üzerinde görüntüleyebiliyor ve adres bilgilerine ulaşabiliyoruz.

Uygulamanın kullanımı son derece pratik. Bulunduğumuz konumu otomatik olarak belirleyerek çevremizde bulunan tüm nöbetçi eczaneleri harita üzerinde gösteriyor. Dilersek arama kriterlerimizi bölgeye göre de değiştirebiliyoruz. Bu sayede, örneğin ileri bir zamanda seyahat edeceğimiz bölgedeki eczanelerin konumlarına erişim sağlamış oluyoruz.

Uygulama üzerinde bulmuş olduğumuz eczanelerin yol tariflerine ulaşabildiğimiz gibi üzerlerine tek bir tıklama yaparak sesli arama da gerçekleştirebiliyoruz. Tüm bilgilerin İzmir Eczacı Odası tarafından sağlandığını da belirtmeden geçmeyelim

İhtiyacınız olan durumlarda başvurabileceğiniz pratik ve kapsamlı bir eczane bulma uygulamasına ihtiyacınız varsa, İzmir Eczacı Odası Nöbetçi Eczane'ye göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR