James Bond: World of Espionage

James Bond: World of Espionage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

James Bond: World of Espionage mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

James Bond: World of Espionage oyunculara gizli ajanlardan oluşan bir ekip kurarak suçlulara karşı savaşma imkanı veren bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan James Bond: World of Espionage'da sinema tarihinin en ünlü ajanlarından olan 007 James Bond ve meslektaşlarının hikayelerine tanık oluyoruz. Oyunda temel olarak kendi istihbarat teşkilatımıza sahibiz. Bu teşkilat içerisindeki farklı ajanları farklı görevlere göndererek dünya üzerinde suç ile savaşıyoruz.

James Bond: World of Espionage'da James Bond filmlerinden tanıyacağınız özel silahlara, teknolojik icatlara ve arabalar, tekneler gibi araçlara erişebiliyor ve görevlerde kullanabiliyorsunuz. Oyunda görevleri tamamladıkça ajanlarınızın yeteneklerini geliştirebiliyorsunuz ve yeni silah, ulaşım aracı ve teknolojik araçların kilidini açabiliyorsunuz. Oyunu senaryo modunda oynayabileceğiniz gibi çok oyunculu olarak oynayabiliyor ve diğer oyunculara karşı savaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR