Jaumo 2.9.0 (ios)

Jaumo

Jaumo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jaumo, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden yakın çevrenizdeki kişiler ile tanışma ve hatta flört etme şansı bulabileceğiniz eğlenceli bir iOS uygulaması.

Jaumo, çevrenizdeki kişiler arasından beğendiklerinizi seçerek onlarında sizi seçmesi durumunda karşılıklı tanışarak görüşme fırsatınızın olduğu eğleceli bir iOS flört uygulaması. Özellikle son zamanlarda popülerleşen bu uygulama kategorisi içerisinde onlarca uygulama arasından öne çıkan Jaumo, milyonlarca kullanıcısı ile oldukça güzel bir platform.

Çevrenizde bulunan diğer kullanıcıları gösteren ve bu kullanıcıları beğenerek onlarında sizi beğenmesini bekleyeceğiniz uygulama, kişiler arasında karşılıklı beğenme söz konusu olduğunda bu kullanıcıların sohbet ederek tanışmasına ve flört etmesine olanak sağlıyor.

Kullanımı kolay ve hoş bir tasarıma sahip olan Jaumo, yeni bir kız yada erkek arkadaş bulmanızı, gerçek dostluklar kurmanızı yada sadece eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayabilen bir uygulama. Ücretsiz olarak kullanılabildiği gibi ön plana çıkmak isteyen kullanıcılar için VIP üyelik sistemi de bulunuyor. Ücret karşılığında VIP üyeliğe geçiş yaparsanız ekstra özellikler de kullanımınıza açılıyor. Fakat herhangi bir ücret ödemeden de Jaumo'yu kullanabiliyorsunuz.

Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi, herhangi bir gerçek bilginizin diğer kullanıcılar ile paylaşılmaması. Böylece tamamen gizli kalarak herhangi bir problem çıkmasının önüne geçebiliyorsunuz. Güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz Jaumo, flört etmek isteyen iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların tercih edebileceği güzel ve başarılı uygulamalar arasında yer alıyor.

YORUMLAR