Jelly Defense 1.13 (ios)

Jelly Defense

Jelly Defense
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur.

Jelly Defense iPhone ve iPad'inize  indirip oynayabileceğiniz gerçekten orijinal bir oyun tarzına sahip kule savunma oyunu. 3D grafiklerinin yanında eğlenceli hikayesi ve bağımlılık yapan oyun tarzı da bir diğer artısı.

Oyunda amacınız diğer benzer kule savunma oyunlarıyla aynı. Yalnızca burada kuleler ve düşmanlar renk kodlarıyla belirlenmiş. Örneğin kırmızı kuleler kırmızı düşmanlara saldırabiliyorken mavi kuleler mavi düşmanlara saldırabiliyor.

Fakat bu kadarla kalmıyor elbette ki, oynadıkça ve ileri seviye bölümlere geldikçe hem kuleler hem de düşmanlar karmaşık bir hale geliyor, bu yüzden de daha taktiksel ve stratejik oynamanız gerekiyor.

Sevimli grafikleri ve jölemsi karakterleri oyunu etkileyici yapan faktörlerden. Ayrıca diğer oyunlara kıyasla, kuleleri araştırmak gibi ve büyüleri tam zamanında yapmak gibi size verilen ekstra görevler oyunu sıkıcı olmaktan alıkoyuyor.

Eğer siz de iOS cihazlarınızda oynamak üzere eğlenceli fakat orijinal bir kule savunma oyunu arıyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.