JetCrash

JetCrash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5

  • Üretici

    111Percent

JetCrash, iPhone ve iPad cihazlarda oynanan ve basit grafiklerle harikalar yaratan bir tür mobil aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen JetCrash mobil oyunu, basit bir jet uçağı ile oyuncuları ekrana kitleme potansiyeli olan sıra dışı bir tür aksiyon oyunudur.

JetCrash mobil oyunu ilk bakışta size bazı ön yargılar yaratabilir. Zira oyunun grafik kalitesi size çok şey vadetmiyor. Ancak oyunu denemek için bir iki tur attığınızda sizi nasıl da kendine bağladığını görebilirsiniz. Basit çizgilerden oluşan bir yapım olan JetCrash, siz mobil oyuncuları bilgisayarlarımızdan aşina olduğumuz imlece benzer bir jet uçağı ile karanlık bir boşlukta sonsuz bir yolculuğa çıkarıyor. Bu yolculukta karşınıza çıkan engelleri oyunun kurallarıyla geçmek durumundasınız.

Oyunda ilerleme kaydetmeniz için karşınıza çıkan çeşitli şekillerdeki engelleri çarparak yok etmeniz gerekiyor. Ancak oyunun tek şartı engelleri jet uçağınızın sahip olduğu donanımlarla yok etmek. Oyunda kalkan, dönme gibi çeşitli jet donanımları yer alıyor. Bu özellikleri kullanarak engellerle başa çıkmak zorundasınız. Ayrıca oyunda ilerleme kaydettikçe jetinize yeni özellikler ekleyebilirsiniz.

JetCrash mobil oyununda kontrolleri de sanal bir joystick vasıtasıyla sağlayacaksınız. Oyuncularda bağımlılık yapma potansiyeli olan JetCrash mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR