Jetpac City Guides

Jetpac City Guides
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dünya üzerindeki en popüler şehirlerin en çok tercih edilen mekanlarını tek bir yerde toplayan uygulama yeni yerler görmek isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Jetpack City Guides ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir seyahat rehberi uygulamasıdır. Gezmeyi ve yeni yerler görmeyi seviyorsanız iyi bir rehbere ihtiyacınız var demektir. Jetpack City Guides da bu boşluğu doldurmak üzere tasarlanmış kapsamlı bir uygulama.

Instagram'ı andıran arayüzü ve bilgilendirici özellikleri sayesinde kısa sürede kullanmaktan büyük keyif alacağınızı düşündüğüm bu uygulama sayesinde San Francisco'dan tutun da Katmandu'ya kadar uzanan devasa bir şehir ağında dilediğiniz türde mekanları tespit edebilirsiniz. Jetpack City Guides 6.000 şehrin en popüler mekanlarını aynı yerde topluyor. Farklı şehirler için farklı uygulamalarla cihazınızı boş yere doldurmayın. Jetpack City Guides ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getiriyor.

Uygulamada kadınlar, sörfçüler, iş seyahatinde olanlar, iş adamları, müzik aşıkları, hayvanseverler, öğrenciler, aileler ve daha pek çok cinsiyet, hobi ve meslek gruplarına hitap eden mekanlar ayrı ayrı listelenmiş. Bu da amacınıza yönelik seçimler yapmanız konusunda yardımcı oluyor.

Jetpack City Guides'ı kullanarak şehirlerin popüler mekanlarını, en sevilen yerlerini, müzelerini, tarihi yerlerini ve dahasını zahmetsizce bulabilirsiniz. En önemlisi de uygulama tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

YORUMLAR