Jetpack Joust

Jetpack Joust
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jetpack Joust renkli 8 bit grafiklerle süslenmiş bir mobil aksiyon oyunudur

Jetpack Joust oyunculara retro tarzda bir görünüm ve oyun yapısı sunan, oynanması bir hayli eğlenceli ve heyecanlı olan bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Jetpack Joust'da jetpackini takarak gökyüzüne doğru yükselen çılgın bir kahramanı yönetiyoruz. Biraz aksiyon arayışındao lan kahramanımız jetpack ile uçarken yanına aldığı mızrağı kullanarak düşmanlarıyla savaşma ihtiyacı hissediyor. Fakat jetpackinin benzini sınırlı olduğu için bir yandan da benzinini yenilemesi gerekiyor. Bize düşen görev de kahramanımızın benzini bitmeden ve düşmanları tarafından yok edilmeden en yüksek seviyeye çıkmasını sağlamak.

Jetpack Joust'da kahramanımızı sağa ve sola doğru yönlendirerek mızrağımızla düşmanlara saldırıyoruz. Bunun yanında yukarıdan düşmanlarımızın üzerine doğru inerek onların jetpacklerini düşürmelerini ve aşağıya doğru bize el sallayarak düşmelerini sağlıyoruz. Her katta benzin takviyesi yapmamız da gerekiyor.

Jetpack Joust'un Mario tarzındaki 8 bit grafikleri bize eskiden oynadığımız eğlenceli oyunları hatırlatmakta. Oyun kısa süre içerisinde bağımlılık haline dönüşebiliyor.

YORUMLAR