Jetpack Soccer 1.0 (ios)

Jetpack Soccer

1.0
Jetpack Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jetpack Soccer mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur

Jetpack Soccer arkadaşlarınızla birlikte oynarken size inanılmaz eğlenceli ve komik bir eğlence sunabilen bir mobil futbol oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Jetpack Soccer'da sıradışı bir futbol tecrübesi bizi bekliyor. Oyunda standart futbol oyunlarının dışına çıkıyoruz ve sırtına jet motoru takılmış futbolcularla kapışmaya başlıyoruz. Futbolcularımız havada yeşil ördek misali süzülürken onları topa denk getirmeye ve topa vurarak karşı takımın kalesine göndermeye çalışıyoruz.

Jetpack Soccer saçma fizik hesaplamalarıyla kahkahalar atmanıza sebep olabiliyor. Oyunu dilerseniz tek başınıza yapay zekaya karşı oynayabilirsiniz, dilerseniz aynı mobil cihaz üzerinde arkadaşlarınıza karşı oyunu oynayarak heyecanı üst noktaya çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aynı takımda yer alabilmeniz de mümkün.

Jetpack Soccer retro tarzda bir görünüme sahip. Oyun basit bir görünüme ve oyun mantığına sahip olsa da bolca eğlence sunabiliyor.

YORUMLAR