Jewels Link Puzzle 1.5 (ios)

Jewels Link Puzzle

1.5
Jewels Link Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jewels Link Puzzle, eşleştirme oyunlarından hoşlanan oyunseverlerin ücretsiz olarak deneyebilecekleri bir seçenek.

Jewels Link Puzzle, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu olarak öne çıkıyor.

Bu oyunda objeleri eşleştirebilmek için mutlaka yan yana olmaları gerekmiyor. Aralarında bağ kurabileceğimiz farklı bölgelerdeki taşları da rahatlıkla eşleştirebiliyoruz. Bu da tamamen oyuncunun dikkatiyle alakalı bir durum.

Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen özenli grafiklere ve ilgi çekici bir oyun yapısına sahip olan Jewels Link Puzzle hem yetişkinler hem de ufak yaştaki oyunseverler büyük keyifle oynayabilir.

Jewels Link Puzzle'da tam tamına 160 farklı bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin her biri farklı tasarımlara sahip. Bölüm tasarımları değişiyor olsa da yapacağımız şey sürekli olarak aynı şekillere sahip olan taşları eşleştirmek. Bu da, tıpkı diğer eşleştirme oyunlarında olduğu gibi oyunun bir süre sonra tekdüze hale gelmesine sebep oluyor.

Neyse ki yapımcılar bu duruma bir nebze de olsa çare bulabilmek için iki farklı oyun moduna yer vermişler. Klasik veya arcade modlarından birisini seçme şansına sahibiz.

Grafik disiplininde iyi iş çıkartan tasarımcılar aynı başarıyı animasyonlarda da devam ettiriyorlar. Genel olarak başarılı bir karaktere sahip olan Jewels Link Puzzle, bu türden keyif alanların göz atması gereken bir seçenek.

YORUMLAR