Jiffy Life

Jiffy Life
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jiffy Life, iOS kullanıcılarının günlük taslak ve işlerini daha rahat ve kolay yönetebilmesi için geliştirilen oldukça yararlı ve etkili bir planlama uygulamasıdır.

Jiffy Life, yapılacak listesi hazırlama uygulamalarının gelişmiş versiyonu olan oldukça etkili ve yararlı bir iOS planlama uygulamasıdır. Ücretsiz olarak kullanbileceğiniz bu iOS uygulaması ile günlük işlerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz. Kullanıcıların oluşturduğu listeleri kişiselleştirebilmesi için bir çok gelişmiş özellik sunan Jiffy Life, detaylı bir şekilde günlük planlar hazırlayarak yönetmenizi sağlamaktadır.

Yapmanız gereken işleri istediğiniz şekilde bitirmenizi sağlayan Jiffy Life, işlerinizi sınıflardırmak için taslaklarınızı gruplandırma fırsatı sunmaktadır. Bu syaede yapmanız gereken işleri rahatça hatırlayabilir ve öncelik sırasına göre yapmanız gerekenleri sıralayabilirsiniz. Taslak oluşturma dışında oluşturduğunuz taslaklara etiketler eklemenizi de sağlayan uygulamanın gelişmiş ve hızlı filtreleme özelliğini kullanarak istediğiniz taslakları kolayca bulabiliyorsunuz.

Yeni çıkan bir uygulama olduğu için sahip olduğu özelliklere ek olarak diğer özelliklerin geliştirilmes aşamasında olduğu ve ilerleyen süreçte çok daha iyi bir uygulamaya dönüşeceğini düşünüyorum. Fakat genel anlamda oldukça başarıl ıve gelişmiş bir uygulama olan Jiffy Life'ı kolayca kullanarak günlük işlerinizi organize edebilir ve yönetebilirsiniz.

YORUMLAR