JigIt

JigIt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

JigIt kullanıcılara çektikleri fotoğraflardan yapbozlar oluşturarak arkadaşlarına gönderme şansı tanıyan keyifli bir oyun.

JigIt tüm aile bireyleri tarafından keyifle oynanabilecek oyunlardan bir tanesi. Yapboz herkes tarafından sevilen hobiler arasında yer alıyor. JigIt de bu kosnepti mobil platforma başarıyla taşıyor ve oyunseverlere eğlenceli vakit geçirecekleri bir alternatif yaratıyor.

Oyunda istediğiniz bir fotoğrafı seçip arkadaşlarınıza yollayabiliyorsunuz. Resme isterseniz dikkat çekici bir metin de ekleyebilirsiniz. Örneğin tatile çıktınız ve güzel bir manzara resmi çektiniz. Bunu arkadaşınıza "tahmin et neredeyim?" başlığıyla gönderebilirsiniz. Arkadaşınız bu resmi yapbozun dağınık halinde alıyor ve parçaları doğru bir şekilde yerleştirerek resmi ortaya çıkartmaya çalışıyor.

Klasik yapboz oyunlarından kolayca sıyrılan JigIt kullanıcılara kendi aralarında eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir sosyal platform kuruyor. Bu sayede hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de sürekli olarak etkileşimde kalabilirsiniz.