Jink

Jink
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jink uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda arkadaşlarınızla sohbet ederken onlarla anlık olarak konumunuzu da paylaşabilirsiniz.

Jink uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz yeni konum tabanlı iletişim uygulamalarından bir tanesi ancak pek çok uygulamaya göre çok daha kolay kullanılır yapısı, ücretsiz olması ve fonksiyonelliği ile öne çıkıyor diyebilirim. Uygulama temel olarak bulunduğunuz konumu arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlıyor ancak bunu oldukça yenilikçi bir şekilde gerçekleştiriyor.

Zira uygulamada bulunduğunuz konum her an herkese gösterilmiyor ve sadece istediğiniz kişilerle anlık "jinkleme" yani bağlantı kurma sonrasında birbirinizin konumunu görmeye başlayabiliyorsunuz. Dolayısıyla sadece istediğiniz süreler boyunca hem karşı taraf sizin anlık konumunuzu takip ediyor hem de siz onun konumunu görebiliyorsunuz. Bu süreç içerisinde mesajlaşmaya da devam edebiliyor, böylece daha kolay bir şekilde buluşabiliyorsunuz.

Konum bilgisi paylaşıldığında iletişimde olduğunuz kişiyi harita üzerinde gördüğünüz için birbirinize yaklaştıkça bunu hemen anlayabiliyor ve buluşmaları daha kolay hale getirebiliyorsunuz. Sadece arkadaşlar için değil çocuklarınız, eviniz ve pek çok konu için kullanabileceğiniz Jink uygulaması ile bir yerden bir yere gitmek veya buluşmalar düzenlemek çok daha kolay hale geliyor.

Bataryanızın tükenmemesi için iletişimde olduğunuz kişiyle buluştuğunuz anda otomatik olarak Jink bağlantısını kesmesi ise onu oldukça kullanışlı hale getiriyor. Modern bir arayüz ve işlevle karşımıza çıkmayı başaran uygulama diğer mobil platformlarda da mevcut ve böylece tüm tanıdıklarınızı uygulamada bulma şansınız var.

YORUMLAR