Jobr 1.1.2 (ios)

Jobr

Jobr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jobr iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilmiş ve kullanımı oldukça kolay olan bir iş bulma uygulaması.

Jobr uygulaması internet üzerinden profesyonel şekilde iş arayanların kullanabileceği güzel bir alternatif. Bu uygulama sayesinde büyük şirketlerin iş ilanlarına ulaşabilecek ve aradığınız işi kolaylıkla bulabileceksiniz. 

Uygulama iş süreciyle ilgili çoğu önemli bilgiyi iş arayanlara sunuyor. Bu sayede karşınızda bulunan şirketin hangi özelliklerde personel aradığınız görebilirsiniz. Hem iş verenler hem de iş arayanlar için oldukça kullanım kolaylığı sunan bu uygulamada filtreleme seçeneği de mevcut. İşverenler aradığı personele kolaylıkla ulaşıyor ve o sektörle ilgili olmayan ve başka sektörde kariyer yapmış insanların başvurmasını engelleniyor.

Uygulama içerisinde sohbet imkânı sunan Jobr, iş veren ile birlikte konuşma imkanı sağlıyor. Bu sayede işe alım sürecinde diğer gereksiz insanlarla muhabbet kurmuyorsunuz. iOS platformunda kendini geliştirmeye çalışan bu güzel uygulama zamanla Android ve diğer mobil işletim sistemleri içinde yayınlanacak diye düşünüyoruz.

Sadece mobil altyapı için çalışan Jobr bizce güzel bir iş bulma uygulaması olmuş. Kullanım kolaylığı ve sade ara yüzüyle çoğu iş arayanın uğrak yeri olacak gibi. Uygulamayı ücretsiz bir şekilde indirip rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

YORUMLAR