Journi 2.0.2 (ios)

Journi

Journi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Journi uygulamasını kullanarak seyahatleriniz esnasında yaşadığınız olayları not edebilir ve bu notları güvenle saklayabilirsiniz.

Sık sık seyahat edenler için tasarlanmış olan Journi sayesinde gezileriniz ve seyahatleriniz esnasında başınızdan geçen olayları kaydedebilirsiniz. Sade ve işlevsel bir arayüzde sunulan fonksiyonları rahatça ve sorunsuzca kullanmak mümkün.

Hatırlamaya değer bulduğunuz her şeyi kaydedebileceğiniz Journi’de eklediğiniz içeriklere fotoğraf ekleyebilir ve hatta konum bilgileri de ekleyerek içeriklerinizi daha bilgilendirici kılabilirsiniz. Uygulamanın en fazla ilgi çeken özellikleri arasında alınan notların sosyal çevreyle paylaşılabiliyor olması geliyor. Dikkate değer bulduğunuz ve arkadaşlarınızla paylaşmak istediğiniz notlarınızı dilediğiniz sosyal platform üzerinden paylaşmak mümkün.

Bu kadar özellik sunan ve kullanıcıların özel bilgilerini içeren bir uygulamanın güvenliği ön planda tutması beklenir. Journi de bunu es geçmiyor ve şifreleme özelliği sunuyor. İstediğiniz içeriğe şifre atayabilir ve izinsiz girişlerin önüne geçebilirsiniz.

Genel olarak Journi gerek profesyonel gerekse özel yaşantısında sık sık seyahat eden kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği ücretsiz bir uygulamadır.

YORUMLAR