JoyJoy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    477

  • Üretici

    Radiangames

Shooter oyunlarını sevenlere stilistik grafikleriyle yeni bir algı getiren JoyJoy, özellikle de kontrol cihazlarıyla oynanabilmesi yüzünden kendine ayrı bir yer ediniyor.

JoyJoy, normalde zombileri veya uzaylıları vurmaya alıştığımız izometrik bir shooter oyunu. Bu oyunda ise kendiniz de rakipleriniz de son derece sade ve retro oyunlarını andıran ikonografik sembollerden oluşuyor. Gerek ışıklar, gerek efektleriyle kendine has estetik bir havası olan JoyJoy'da 6 farklı silah seçeneğiyle sizi kuşatan rakipleri vurmaya çalışıyorsunuz. Etrafınız sarıldığında ise zırh ve özel saldırılar için gelen power-up seçenekleri hayatta kalmanızı sağlıyor.

Zorluk seviyesini 5 aşamaya bölen oyunda size göre olan zorluk seviyesini bulup azami oyun keyfine ulaşma şansınız var. Hem bu türün amatörlerine hem de profesyonellerine hitap eden bu geniş yelpaze ile JoyJoy, geniş bir kitleye güzel bir vakit sunabiliyor.

Mobil oyunlar normalde mobil cihazlar üzerinden oynuyor, ancak parmakla ekranı tahrip etmekten korkuyorsunuz güzel haberimiz var. Nitekim JoyJoy'u öne çıkaran özellik de budur. Bluetooth ile bağlayabildiğiniz bir controller varsa oyun kontrollerini bu cihaz üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün.

YORUMLAR