Juggernaut Champions 1.0.1 (ios)

Juggernaut Champions

Juggernaut Champions
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Juggernaut Champions, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Juggernaut Champions, iPad'leriniz ve iPhone'larınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur. Aksiyonu bol bir oyun olan Juggernaut Champions'da güçlü canavarları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

Heyecanı ve aksiyonu oldukça fazla olan Juggernaut Champions'da kendi takımımızı kurarak canavarlara karşı mücadele veriyoruz. Oldukça güçlü olan canavarlar bize saldırı düzenliyor ve biz de onları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Şeytani samuraylar, yılan kollu ninjalar ve domuz binicileriyle oldukça zorlu bir savaş da bizleri bekliyor. Arkadaşlarınızı davet ederek beraber de oynayabileceğiniz oyunda karakterinizi güçlendirebilir ve yenilmez bir hale de gelebilirsiniz. Oyunda canavarları ortadan kaldırdıkça tecrübe ve para da kazanabilirsiniz. Türkçe dil desteği de olan oyunda zorluk çekmeden ilerleyebilirsiniz. Oynanışı ve kontrolleri son derece basit olan Juggernaut Champions oyununu aynı zamanda çevrimdışu olarak da oynabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe yeni nesnelerin ve güçlerin kilitlerini de açabilirsiniz. Hızlı ve atik olmanız gereken Juggernaut Champions sizleri bekliyor.

Oyunun Özellikleri;

  • Mükemmel grafikler
  • Zorlu mücadeleler
  • Farklı canavar türleri
  • Farklı karakterler
  • Çevrimdışı oynama imkanı
  • Fantastik bir dünya

Juggernaut Champions oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR