Juice Jam 1.3.18 (ios)

Juice Jam

Juice Jam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Juice Jam, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir meyve eşleştirme oyunu.

Juice Jam, iOS işletim sistemi taşıyan mobil cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir eşleştirme oyunu. Özellikle çocuklara hitap eden bir atmosfere sahip olan Juice Jam'de aynı renge sahip olan meyveleri eşleştirmeye ve bu şekilde bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Juice Jam, Cookie Jam'i tasarlayan ekip tarafından sunulan bir oyun ve genel olarak benzer bir işleyiş yapısına sahipler. Parmağımızı ekranda sürükleyerek meyvelerin yerlerini değiştirebiliyor ve aynı renge sahip olanları yan yana getirerek yok olmalarını sağlıyoruz. Bu aşamada dikkat etmemiz gereken bir nokta var o da bölümler sırasında belli bir hamle limitine sahip olduğumuz. Bu hamle limitini aşmadan meyveleri bitirmeye çabalamalıyız.

Aynı kategoriyi paylaşıtğı rakiplerinden çok farklı bir şey sunmasa da eğlenceli atmosferi sayesinde ilgi çekmeyi başarıyor. Oyunda son derece renkli ve canlı bir grafik modelleme diline renk verilmiş. Hem meyvelerin hem de oyun esnasında bize eşlik eden karakterlerin tasarımları, başta da belirtildiği gibi çocukların beğenisini kazanacak cinsten.

Juice Jam'da birbirindne farklı tasarımlara sahip onlarca farklı bölüm bulunuyor ve bu bölümler git gide zorlaşan bir yapıya sahip. Hatta bazı bölümler sonunda karşımıza çıkan azılı düşmanları yenmek gerçekten büyük beceri istiyor.

Eşleştirme oyunlarına ilgi duyan oyunseverler Juice Jam'i oynarken büyük keyif alacaktır ve uzun süre ekran başında kalacaklardır. Candy Crush benzeri oyunlara ilgi duyuyorsanız Juice Jam sizi fazlasıyla tatmin edecektir.